Разом ми можемо
змінити долю фермерських
тварин на краще

Хто ми?

ГО Відкриті клітки була створена в Україні у 2017-му році в межах міжнародної ініціативи з захисту прав тварин, що перебувають на промислових фермах. «Відкриті клітки Україна» є частиною міжнародної організації Anima International, що налічує у своєму складі 7 європейських країн.

Ми віримо, що кожній людині притаманне співчуття до тварин. Віримо, що знання про реалії промислового тваринництва здатне пробудити це співчуття та змінити долю тварин, ув’язнених на фермах.

Ми боремось за права сільськогосподарських тварин, а також за право споживачів мати доступ до інформації про умови їх утримання.

Наша мета

Метою нашої організації є зменшення страждань тварин шляхом системних змін у суспільстві, бізнесі та законодавстві.

Наші методи

У своїй роботі ми керуємося принципами ефективного альтруїзму. Ми цінуємо людські, фінансові та часові ресурси, тож обираємо ті напрямки роботи, що можуть мати максимальну користь для тварин.

Співпрацюємо з виробниками та ритейлом

Досягнення світу без страждань тварин неможливе без запровадження системних змін в економічній сфері. Тож для нас надважлива співпраця з виробниками, ритейлом та іншими бізнесами, діяльність яких впливає на добробут фермерських тварин.

Проводимо інформаційні кампанії та лекції на тему добробуту тварин

Ми завжди шукаємо нагоди поширювати знання про проблематику добробуту фермерських тварин, тож періодично проводимо освітні кампанії та конференції. Також презентуємо організацію на форумах, виставках, фестивалях.

Публікуємо звіти та дослідження на тему промислового тваринництва

Ми переконані, що для прийняття правильних рішень людям потрібен доступ до правдивої інформації щодо умов утримання тварин на промислових фермах, а також про можливі альтернативи та варіанти вирішення тих чи інших проблем.

Ініціюємо зміни в законодавстві щодо покращення утримання тварин

Впевнені, щоб ця проблематика сприймалась серйозно, потрібні зміни на законодавчому рівні.

Оприлюднюємо фото та відео з українських ферм

Розуміємо, що найактуальніше те, що знаходиться поряд. У кожному регіоні країни є ферми, від яких страждають не лише тварини, але й місцеві жителі.

Ми розповідаємо всю правду про промислове тваринництво.

Розвиваємо український волонтерський рух

Ми переконані, що культури волонтерства надважлива для розвитку країни та суспільства, а також для досягнення важливих соціальних змін. Ми робимо свій внесок у розвиток цієї культури, допомагаючи нашим волонтерам і волонтеркам набувати досвіду та ставати експертами в темі зоозахисту.

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація