Промислове виробництво яєць – це жорстока практика.

За Україну без кліток

Дана кампанія спрямована на інформування споживача про реалії птахоферм. Основною діяльністю в цьому напрямку є робота з бізнесом зі зменшення страждань тварин та розслідування умов утримання тварин.

Підтримай нас у боротьбі за права тварин у промисловій сфері!

Робота з бізнесом

Cage free рух все більше набирає обертів у світі. Виробники, ритейлери та заклади США та Європи масово відмовляються від яєць «з кліток» та переходять на яйця від курей, що утримуються не в клітках. Так, у найближчій нам Європейській країні Польщі за останні роки понад 100 виробників та ритейлерів зробили заяву про 100% перехід на cage free виробництво/продаж. На 2020 більше 1000 брендів по всьому світу відмовились від яєць з кліток.

В Україні дана тема також стає популярною. Наразі 8 відомих міжнародних брендів зобовязались перейти на яйця безкліткового утримання птахів. Наша мета збільшити кількість сage-free бізнесу в Україні задля системних змін у яєчному виробництві.

Ми ініціюємо переговори з міжнародними та локальними ритейлами, готелями та виробниками щодо зобов’язання відмовитися від використання яєць «з кліток» до 2025 року. Інформуючи їх клієнтів про реалії продуктів, які вони споживають/купують, ми актуалізуємо проблему утримання птахів у клітках.

Cage-free Альянс Українського Бізнесу

— це можливість приєднатися до глобального тренду усім "гравцям" яєчного ринку: виробникам яєць та яєчних продуктів, ритейлерам, харчовим виробникам та ресторанам.

Наше об'єднання:

  • Корпоративні контакти виробників яєць та бізнесу, які мають міжнародний досвід у переході на яйця та системи вільного вигулу або зацікавленні у розвитку в цьому напрямку;
  • Спільнота бізнесів із подібними стратегіями розвитку та розбудови іміджу бренду, що тяжіють до вищих стандартів добробуту тварин та політики соціальної відповідальності;
  • Платформа для заходів, майстер-класів та досліджень з ексклюзивною інформацією з корпоративної cage-free сфери. Акцент на трендах та інноваціях, що відбуваються на яєчному ринку.

З будь-яких питань та з пропозиціями звертайтесь за адресою contact@opencages.com.ua.

Будь в курсі подій!

Приєднуйся до людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.