Допоможіть Вуглику давати тепло!


Збираємо кошти для підтримки найбільшого в Україні притулку для фермерських тварин — «Вуглик». Усі три філіали притулку знаходяться поряд з “гарячими” точками або на окупованих територіях: Дніпровська, Миколаївська та Херсонська філії.

Особливість Вуглика в тім, що у ньому живуть не лише домашні тварини, а й коні, корови, кури, вівці й навіть страуси. Кількість підопічних притулку невпинно зростає з початку повномасштабної війни. Це зумовлює певні складнощі, адже потрібне різноманіття корму, який стає все важче знаходити. Немає впевненості, що постачальники зможуть доставити до притулків закуплені корми вчасно.

До 24 лютого у притулку мріяли про розширення та покращення умов для тварин, проте, зараз єдине бажання – пережити зиму. Саме тому Вуглик потребує допомоги для створення запасів провізії до того, як настане холодна пора. Інакше є ризик, що частина тварин не переживе зиму.

Ми, ГО «Відкриті клітки Україна» підтримуємо притулок з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Зараз просимо вас допомогти також, кожна гривня має значення.


З вашою допомогою вже вдалося зібрати та передати притулку 54 020 грн.
На зібрані кошти вдалося закупити люцерну, гранульований жом, сіно, провести вакцинацію та диспансеризацію тварин. Збір триває.

Першому в Україні притулку для сільськогосподарських тварин «Вуглик» вже понад 10 років. Його основна мета — допомагати всім тваринам, які цього потребують.

Філіали притулку та кількість тварин, які там мешкають

Засновниця, директорка та ідейна наставниця «Вуглика» – Олександра Гаврилюк-Левицька свій перший  притулок відкрила у Львівській області в 2010 році. Першими врятованими тваринами були котики та собаки. Поступово додавалися й інші тварини. Першого коня, який з’явився у притулку, Олександра побачила у машині м’ясника та вирішила його викупити за будь-яку ціну. З часом все більше людей зверталися до «Вуглика» з проханням допомогти або врятувати тварин від неминучої смерті. Зараз у притулку проживають найрізноманітніші мешканці: корови, кури, коні, кози, вівці, віслюки, поні, свині, страуси.

«Вуглик» унікальний. Його масштаби вражають не лише у контексті України а й, наприклад, у порівнянні з одним зі схожих притулків у США, де мешкають 70 коней, а у філіалі «Вуглика» – 150!

«Вуглик» функціонує завдяки пожертвам небайдужих людей. Також вкладаються й власні кошти засновниці притулку та її команди волонтерів. На забезпечення лише одного тижня роботи Вуглика потрібно понад 4000 євро. 

Головною метою Олександри та її однодумців є бажання показати дорослим та дітям, що тварини не мають сприйматися як шматок м’яса чи товар, що не має почуттів. Всі тварини хочуть жити та бути вільними, вони відчувають біль і страх так само як і ми.

Перегляньте прямий етер Відкритих кліток із засновницею притулку.

Як підтримати Вуглик?

Підтримати «Вуглик» можна кількома способами:

  • взяти на себе кураторство будь-якої тварини та покривати її витрати на тиждень, місяць чи рік;
  • стати волонтером притулку та допомагати фізично;
  • привезти чи надіслати їм корм, ліки та інші необхідні для життя тварин та функціонування притулку речі;
  • зробити фінансовий внесок:

LiqPay лінк тут

PayPal: contact@opencages.com.ua (коментар Вуглик)

Monobank лінк тут

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація