Промислове виробництво яєць це жорстока практика. Переглянь, що старанно приховують від нас виробники домашньої птиці.

Як вони це витримують?

Дана кампанія спрямована на інформування соціуму про реалії птахоферм. Через документальні зйомки та розслідування демонструються реальні кадри, жорстокості та знущань, страждання та смерті тварин.

Підтримай нас у боротьбі за зменшення страждань тварин у промисловій сфері.

Відвідай нашу сторінку та дізнайся як ти можеш допомогти:

cagefree.opencages.com.ua →

Робота з бізнесом

Cage free рух все більше набирає обертів у світі. Виробники, ритейлери та заклади США та Європи масово відмовляються від яєць «з кліток» та переходять на яйця від курей, що утримуються не в клітках. Так, у найближчій нам Європейській країні Польщі за останні роки понад 100 виробників та ритейлерів зробили заяву про 100% перехід на cage free виробництво/продаж.

В Україні дана тема також стає популярною. У 2018 році 1 харчовий виробник Danon та 1 мережа готелів Marriott (відома нам як A-Loft) опублікували глобальну cage free заяву. Наша мета збільшити кількість сage free бізнесу в Україні задля системних змін у виробництві за участю курей-несушок.

Ми ініціюємо переговори з міжнародними та локальними ритейлами, готелями та виробниками щодо зобов’язання відмовитися від використання яєць «з кліток» до 2025 року. Інформуючи їх клієнтів про реалії продуктів, які вони споживають/купують, ми актуалізуємо проблему утримання птахів у клітках.

Наразі триває кампанія з Ашан Україна щодо локальної заяви про відмову від жорстокої практики - утримання в клітках курей. За участі головного офісу Ашан та наших колег з Польщі ми ведемо перемовини щодо переходу ритейлера на cage free продукцію, так як у декількох країнах Європи даний ритейлер вже опублікував аналогічне зобов’язання. На жаль, Ашан Україна має інше бачення потреб клієнтів та тварин в Україні і відмовляється від змін в бік етичності.

Детальніше про кампанію та як можна допомогти на сторінці інформаційної кампанії щодо Ашан

bloodyauchan.com.ua →

З будь-яких питань та з пропозиціями звертайтесь за адресою contact@opencages.com.ua.

Будь в курсі подій!

Приєднуйся до людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.