Промислове виробництво яєць це жорстока практика. Переглянь, що старанно приховують від нас виробники домашньої птиці.

Як вони це переносять?

How Do They Bear It? Це кампанія, яка доносить інформацію, що насправді діється на пташиних фермах. Ми бачимо курей, які товпляться в тісних клітках, без можливості задоволення базових потреб. Ніколи в житті у них не буде можливості відчути теплі промені сонця, ковтнути свіжого повітря, доторкнутися лапами до зеленої м'якій трави. Виснажені, вони вмирають, або їх вбивають після того як по досягненню року їх продуктивність падає. В рамках цієї кампанії, ми проводимо і публікуємо дослідження на польських фермах з виробництва яєць, щоб показати, що приховують від нас в темних замкнутих спорудах. Підтримай нашу діяльність, стань на захист тварин. Відвідай нашу сторінку і дізнайся як можеш допомогти. Разом ми зробимо більше.

Відвідай сторінку кампанії (in Polish):

jakonetoznosza.pl →

Підтримай гуманне фермерство

Більшість ферм в Україні все ще використовують тісні клітки при утримані курей, тому нам важливо показати споживачам, що існує альтернатива – яйця від вільного вигулу.

Разом з Ашан Україна «Відкриті клітки» розпочали проект по підтримці таких виробників.

Відтепер, якщо ви побачите плакат з логотипом «Гуманне фермерство» на полицях з яйцями в Гіпермаркетах мережі «Ашан», можете бути впевнені, що такі яйця отримані від курей, що утримуються на вільному вигулі та мають змогу задовольняти свої природні потреби.

Ритейлерам

Якщо ви хочете приєднатися до проекту «Підтримай гуманне фермерство» пишіть на contact@opencages.com.ua

Будь в курсі подій!

Приєднуйся до людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.