Про Асоціацію

“Відкриті клітки Україна” – частина великої міжнародної зоозахисної організації «Anima International», яка представлена у 10-ти країнах світу (Україна, Великобританія, Норвегія, Данія, Литва, Естонія, Польща, Франція, Білорусь, Росія). Також ми є членами OWA (Open Wing Alliance) та Fur Free Alliance, які діють в більш ніж 50-ти країнах світу. Ми працюємо з тваринами, які експлуатуються в інтенсивному виробництві.

 

Одним із напрямків нашої роботи є співпраця з бізнесом. Ми ініціюємо певні зрушення у бізнесі, у секторі ритейлерів, у виробничій та яєчній індустріях, зміни щодо умов утримання тварин.

 

Ми досліджуємо реальні умови перевезення та утримання тварин на фермах та у виробничій сфері. В рамках кампанії «За Україну Без Кліток» – ми ведемо перемовини з виробниками й державою (заборона на законодавчому рівні утримувати курей в клітках) щодо відмови від продажу або реалізації яєць з кліток та перехід на 100% продажу і використання яєць курей вільного вигулу.В кампанії – «Вільний від хутра ритейл» – ми співпрацюємо з бізнесами фешн-індустрії щодо відмови від хутра та пропагуємо етичні альтернативи натуральному хутру.
В рамках кампанії – «Cтоп фуа-гра» ми співпрацюємо з ресторанами й надалі плануємо співпрацювати з ритейлерами щодо відмови використання та продажу фуа-гра, як одного з найжорстокіших товарів стосовно тварин.Також у нас є дві кампанії про рослинне харчування: перша – «Веган Челлендж», що допомагає людям спробувати рослинну дієту і впродовж 22 днів за допомогою менторів, дієтологів, досвідчених веганів та додаткової інформації перейти на веганство, а друга – «Здорово Їмо» – це співпраця з ресторанами, виробниками, продавцями щодо впровадження рослинних альтернатив та рослинних страв у меню.
Крім цього, ми маємо проєкт «Світла сторона сили», який розповідає про спортсменів на рослинній дієті та розвінчує міфи про те, що здорове спортивне харчування має обов’язково містити продукти тваринного походження.Також Відкриті Клітки регулярно проводять освітні заходи на зоозахисну тематику по всій Україні.

Метою організації є впровадження системних змін задля зменшення страждань тварин у промисловій сфері.

Наша ціль – зменшення страждань тварин на виробництві, тому що на даному етапі, закрити чи заборонити усе виробництво не можливо. Це велика частина економіки й вивести всіх тварин з цієї індустрії нереально. Зараз, все, що можна зробити – це зменшити їхній рівень страждань, болю і стресу. І ми вирішили досягати цього через освітні заходи, роботу з бізнесом, ініціювати політику відповідальності, не лише у відношенні до клієнтів, але й до тварин.

Унікальність нашої організації в тому, що ми працюємо з найбільшою кількістю тварин у світі, які страждають – це сільськогосподарські тварини, та займаємося зоозахистом серед комерційного сектору.

Слідуй за нами

Будь в курсі подій!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Європейська організація

Animal Charity Evaluators