Про організацію

«Відкриті клітки Україна» – частина великої міжнародної зоозахисної організації «Anima International», яка представлена у 7-ти країнах світу (Україна, Великобританія, Норвегія, Данія, Польща, Франція та Болгарія). Також ми – члени OWA (Open Wing Alliance) та Fur Free Alliance, які працюють в більш ніж 50-ти країнах світу. Ми займаємось захистом тварин, яких експлуатують в інтенсивному виробництві.

Одним із напрямків нашої роботи є співпраця з бізнесом. Ми ініціюємо зміни (у бізнесі, у секторі ритейлерів та у виробничій індустрії) щодо умов утримання тварин. Ми досліджуємо та документуємо реальні умови перевезення та утримання тварин на фермах та у виробничій сфері. В рамках Cage-Free Альянс Українського Бізнесу ми ведемо перемовини з виробниками й державою (заборона на законодавчому рівні утримувати курей в клітках) щодо відмови від продажу та використання яєць з кліток та перехід на 100% продажу і використання яєць курей вільного вигулу. В кампанії – «Вільний від хутра ритейл» – ми співпрацюємо з брендами фешн-індустрії щодо відмови від хутра та пропагуємо етичні альтернативи натуральному хутру. В рамках кампанії – «Стоп фуа-гра» ми співпрацюємо з ресторанами й надалі плануємо співпрацювати з ритейлерами щодо відмови використання та продажу фуа-гра, як одного з найжорстокіших товарів стосовно тварин.

Робота в рамках нашої кампанії про рослинне харчування UA Plant-Based полягає в співпраці з ресторанами, виробниками, продавцями щодо впровадження рослинних альтернатив та веганських страв у меню. Окрім роботи з бізнесами, частиною проєкту є Plant-Based Challenge – 10 денна безкоштовна програма, що допомагає людям спробувати рослинну дієту. Також ми маємо проєкт «Світла сторона сили», який розповідає про спортсменів на рослинній дієті та розвінчує міфи про те, що здорове спортивне харчування має обов’язково містити продукти тваринного походження. Також Відкриті Клітки регулярно проводять освітні заходи на зоозахисну тематику по всій Україні.

Метою організації є впровадження системних змін задля зменшення страждань тварин у промисловій сфері.

Наша цільзменшення страждань тварин на виробництві, тому що на даному етапі, закрити чи заборонити усе виробництво не можливо. Це велика частина економіки й вивести всіх тварин з цієї індустрії нереально. Зараз, все, що можна зробити – це зменшити їхній рівень страждань, болю і стресу. І ми вирішили досягати цього через освітні заходи, роботу з бізнесом, ініціювати політику відповідальності, не лише у відношенні до клієнтів, але й до тварин.

Унікальність нашої організації в тому, що ми працюємо з найбільшою кількістю тварин у світі, які страждають – сільськогосподарськими тваринами, та займаємося зоозахистом серед комерційного сектору.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація