28 січня 2022

КИТАЙ РУХАЄТЬСЯ У НАПРЯМКУ БЕЗКЛІТКОВОГО УТРИМАННЯ КУРЕЙ

Країна збирається йти по стопах Європи та США у покращенні своїх стандартів добробуту для курей-несучок.

Як частина рекомендацій щодо оцінки виробництва яєць без кліток, зміни відбудуться до 2025 року.

У звіті, опублікованому в жовтні минулого року, детально описані загальнонаціональні критерії для виробників яєць. Звіт інформує виробників про те, як покращити виробництво та надає роздрібним продавцям можливість оцінити постачальників щодо добробуту тварин.

На саміті, де були оголошені нові стандарти, віцепрезидент CCFA Чу Донг сказав, що всі виробники, які відповідають стандартам, зможуть маркувати свою продукцію позначкою «cage free». Проте Глобальна коаліція з питань благополуччя тварин (GCAW) рекомендує відстежувати та залучати уряд, щоб забезпечити найпростіший перехід.

До слова, Китай є найбільшим виробником яєць у світі. Так було протягом останніх трьох десятиліть і цей показник постійно зростає. При цьому, в країні не дотримуються стандартів маркування.

Не тільки Китай демонструє ознаки підвищення добробуту тварин в інтенсивному виробництві. Європа підтримала ініціативу «Кінець ери кліток» і зовсім скоро (2027 рік) будь-які клітки будуть поза законом в ЄС.

Дізнатися більше про перехід на безкліткові системи утримання можна на сайті проєкту Cage-Free Альянс Українського Бізнесу.

«Світ стрімко рухається у напрямку покращення добробуту тварин, адже уже не лише зоозахисники, але й політики та ключові гравці ринку розуміють, що інтенсивне тваринництво завдає шкоди не лише тваринам, а й планеті в цілому, — прокоментувала новину голова ГО Відкриті клітки Україна Катерина Бєлкіна. — Очікуємо, що українські виробники братимуть приклад та змінюватимуть свої виробництва на гуманніші».

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація