22 вересня 2021

ЛЬВІВ ВИХОДИТЬ НА КЛІМАТИЧНИЙ СТРАЙК

У п’ятницю, 24 вересня, у Всесвітній день дій за клімат, львів’яни приєднаються до молоді з усього світу вийдуть на глобальний кліматичний страйк.

Страйк відбудеться 24 вересня, о 14.00 на проспекті Свободи поряд з Оперним театром. В рамках акції, зоозахисники та екоактивісти стануть голосом тих, кого не чують — тварин, а також цілих екосистем, що знаходяться на межі зникнення через глобальну екологічну кризу. Організатори події: Fridays for Future Львів, ГО «Відкриті клітки Україна», Екологічна платформа.

Акція покликана наголосити уряду про важливість активної кліматичної політики відповідно до прийнятої Паризької кліматичної конвенції, щоб зупинити кліматичну кризу. Серед вимог організаторів: реформа промисловості до нових екологічних стандартів, інвестиції у ВДЕ та зелений громадський транспорт, розвиток інфраструктури для легкого персонального транспорту, забезпечення захисту карпатських лісів від вирубки та збереження карпатської екосистеми, припинення забруднення довкілля промисловими фермами, та популяризація більш екологічного харчування рослинними продуктами.

«Важливість зміни клімату не можна ігнорувати: повені, засухи, буревії, підняття рівня морів через танення льодовиків, — ділиться активістка «Відкриті клітки Україна» Олена Баран. — Як наслідок, це призведе до загибелі мільйонів живих істот та появи великого числа кліматичних біженців — людей, які втратять домівку або будуть не в змозі більше жити на своїй рідній землі через зміну клімату».

Глобальний кліматичний страйк за майбутнє — рух, який охопив світ і спонукав молодь вийти на вулиці, розпочала шведська школярка Грета Тунберг, яка з серпня 2018-го року виходила на одиночний страйк біля Парламенту Швеції з вимогою врятувати клімат. Згодом її ініціативу підхопили школярі усього світу. Вони щоп’ятниці замість уроків виходили до місцевих парламентів і муніципалітетів, щоб запитати: чому ми маємо вчитися заради майбутнього, якщо цього майбутнього може не бути? В Україні кліматичні страйки відбуваються з 2019 року у багатьох містах і силами багатьох людей, яким не байдуже на їхнє майбутнє та майбутнє Планети.

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/581510043278745/

ВАЖЛИВО! Оскільки безпека учасників заходу в пріоритеті, не забудьте приходити в масці та дотримуватись соціальної дистанції!

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація