12 лютого 2021

У НІМЕЧЧИНІ ЗАБОРОНЯТЬ ВБИВАТИ НОВОНАРОДЖЕНИХ КУРЧАТ-САМЦІВ

Уряд Німеччини планує заборонити вбивство курчат-самців, які щойно вилупились. Ця неетична практика призводить до загибелі близько 45 мільйонів птахів на рік у країні.

Кабінет міністрів схвалив відповідний закон, який набере чинності з 1 січня 2022 року. Прессекретарка уряду Мартіна Фіц заявила, що Німеччина стане першою країною у світі, яка зробить це.

Зупинятися в уряді не збираються — другим етапом буде заборона на умертвіння курячих ембріонів в яйці після шостого дня інкубації. Цей закон планують прийняти з 1 січня 2024 року.

Пані Фіц зазначила, що за останні роки уряд Німеччини інвестував понад 9,7 мільйона доларів на допомогу в дослідженні альтернативних процедур визначення статі курчат до їх вилуплення.

У червні 2019 року федеральний суд постановив, що селекціонери курей можуть продовжувати вбивати самців пташенят після їх вилуплення, але лише до тих пір, поки не будуть введені нові процедури, щоб уникнути цього. Зазначається, що економічні інтереси компанії не виправдовують вбивства пташенят чоловічої статі.

Закон про захист тварин Німеччини свідчить, що нікому не дозволяється завдавати тваринам біль, страждання або збиток «без розумних причин».Також федеральний суд країни постановив, що економічні інтереси компаній не виправдовують вбивства курчат-самців або хворих самок — їх новий закон теж захищає.

«Тенденції до гуманізації промислового фермерства, зокрема у сфері вирощування курей, не можуть не радувати, адже це найбільша група тварин, задіяна у промисловому тваринництві, яка страждає», — ділиться Катерина Бєлкіна, голова ГО «Відкриті клітки Україна».

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація