28 квітня 2021

ІНІЦІАТИВУ ЯЙКОС FRIENDLY АКТИВНО ПІДТРИМУЮТЬ

Нещодавно Cage-Free Альянс Українського бізнесу та зоозахисна організація «Відкриті клітки Україна» запустили проєкт Яйкос Friendly, щоб кожен споживач мав змогу легко знайти етичні яйця на полицях магазинів. Більше про проєкт, та чому це важливо, можна дізнатись на сайті: http://friendly-egg.com/.

Яйкос friendly яйця позначатимуться в магазинах підцінниками з лого проєкту та QR-кодом, перейшовши за яким, можна буде дізнатись про різницю між яйцями з кліток та безкліткових систем утримання курей. Проєкт створений для співпраці з магазинами, ритейлерами, закладами харчування та кулінарними блогами. Страви з яйцями від курей, що не утримуються в клітках, будуть мати окрему позначку в меню.

Першими ініціативу підтримали «Сільпо», та розмістили підцінники Яйкос friendly поряд з яйцями вільного вигулу.

Одразу після них приєднався кулінарний блог «Томати і сіль», які на своєму YouTube каналі у новому відео про розфарбування великодніх писанок розповіли про важливість використовувати етичні яйця у своїх рецептах.
«Для мене це навіть не варіант, я давно вже не купую промислові яйця (з того часу, як побачила відео утримання курей). Шукайте на коробці напис «вільний вигул» і вибирайте їх. Змінюйте свої звички, це не складно. А у кожної курки є право дихати вітерцем», — пояснює Наталя Денисенко, авторка блогу «Томати і сіль».

З 24 квітня до Великодня на сайті Zakaz.ua буде присутня сторінка з категорією товарів «Яйця дружні до курей». Завдяки підтримці Zakaz.ua, купити яйця від курей вільного вигулу можна не виходячи з дому.

«Сервіс Zakaz.ua радо долучається до ініціативи Cage-free Альянс, аби більше українців дізналося та задумалось про свідоме споживання й водночас мали змогу комфортно обирати етичні продукти з доставкою додому. Впевнені, що об’єднаними зусиллями ми зможемо посприяти розвитку культури відповідального виробництва та споживання в Україні, а отже і якісно вплинути на вирішення деяких екологічних та економічних проблем у країні» — зазначає Євген Нетреба, комерційний директор сервісу доставки продуктів Zakaz.ua.

Якщо ви виробник яєць безкліткового утримання, представник ритейлу, засновник кулінарного блогу чи власник закладу харчування і хочете приєднатись Cage-Free Альянсу Українського Бізнесу та стати більш дружнім до тварин, заповнюйте форму на сайті Альянсу. Участь в Альянсі безплатна. Проєкт Яйкос Friendly не є комерційним.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація