31 січня 2022

DOLCE AND GABBANA ВІДМОВИЛИСЬ ВІД ХУТРА

Fur Free Aliance і майже 50 членів з усього світу вітає італійський люксовий бренд Dolce&Gabbana з відмовою від використання хутра тварин в їхніх колекціях, починаючи з 2022 року.

Нова політика бренду відповідає вимогам Fur Free Alliance, серед членів якого «Відкриті клітки Україна». Dolce&Gabbana планує співпрацювати з виробниками для переходу на екологічно чисте штучне хутро у відповідь на зміну смаків споживачів.

Директор з комунікацій та маркетингу Dolce&Gabbana Феделе Усаї прокоментував рішення так: «Dolce&Gabbana працює над створенням стійкішого майбутнього, в якому нема місця використанню хутра тварин. Вся система моди відіграє важливу роль у соціальній відповідальності, яку потрібно просувати та заохочувати. Ми інтегруватимемо інноваційні матеріали в наші колекції та розвиватимемо екологічно чисті виробничі процеси. Водночас ми хочемо зберегти робочі місця і ремісників і новаторів».

Йо Віндінг, голова Fur Free Alliance, також прокоментував цю заяву:
«Ми вітаємо Dolce&Gabbana з тим, що бренд припиняє підтримку жорстокого поводження з тваринами в хутровій індустрії та переходить на більш гуманні та інноваційні матеріали. Світ змінюється і такі бренди, як Dolce&Gabbana, справедливо адаптуються до потреб споживачів, які хочуть аби компанії займали позицію проти жорстокого поводження з тваринами та впроваджували інновації для стійкішого майбутнього».

Нагадуємо, що й інші італійські бренди вже відмовились від використання хутра. Серед них Armani, Gucci, Prada, а кілька днів тому, 25 січня, список поповнили й Moncler. Цьогоріч компанія припиняє купувати хутро, а остання колекція з хутром буде Осінь/Зима 2023 року. До речі, Італія відмовилась від виробництва хутра у 2021 році.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація