Попит на рослинні страви постійно зростає. Наша кампанія допомагає харчовим закладам відповідати вимогам споживачів.

Здорово їмо

Серед різних трендів на гастрономічному ринку, в наш час один виділяється найбільше – з кожним роком все більше людей переходить виключно на рослинну дієту. Причини для цього абсолютно різні, від турбування про своє здоров’я до любові до тварин і бажання вести екологічний спосіб життя.

Метою нашої кампанії є пришвидшення процесу введення рослинних опцій в закладах харчування. Наші активісти проводять розмови з менеджерами закладів на тему розширення меню і впровадження більшої кількості рослинних страв.

Дізнатися більше - вибрати:

Харчуйся рослинами!

Якщо маєш таку можливість – вибирай страви виключно на рослинній основі. Експериментуйте, Ви отримаєте захоплюючий кулінарний досвід, а в додаток ще й смачну і корисну страву!

Рослинна дієта підходить для кожного, не залежно від щоденного способу харчування.

До нашої кампанії вже приєдналося 242 заклади по всій Польщі

Логотипом кампанії є наклейка з зображенням виделки у вигляді рослини, якою інформуємо, що даний заклад пропонує, якнайменше, три 100% рослинні страви. Шукай заклади з нашим логотипом!

Знайди найближчі заклади

З Твоєю допомогою компанія може поширитись ще більше. Можливо в Твоєму місті взагалі ще немає рослинних опцій або існують такі заклади, які хотіли б приєднатись до нашої кампанії?

  1. Зв’яжись з нами – і отримай більше інформації і необхідних матеріалів.
  2. Домовся про зустріч з менеджером закладу
  3. Поінформуй нас, які заклади могли б приєднатись до нашої кампанії або які вже мають рослинні страви у своєму меню, і ми розповсюдимо дану інформацію.

Здорово їмо в твоєму закладі.

Кампанія Здорово їмо розпочалась у відповідь на зростаючий попит на рослинні страви, як частину меню ресторанів, не спеціалізованих на рослинній кухні. Виходячи із статистичних спостережень, відгуків рестораторів та споживачів, дана кампанія є дійсно дуже корисною. То залежить від Тебе, чи твій заклад приєднається до групи тих, хто випереджає нерішучих і не готових до змін рестораторів.

Ми пропонуємо взяти учать у кампанії, яка не приносить жодного ризику - приготування смачних рослинних страв, а також відповідна реклама закладу, як учасника нашої кампанії зацікавлять все більшу кількість клієнтів.

Ми дуже б хотіли, щоб дана кампанія розвивалася, тому із задоволенням допоможемо тобі на кожному етапі Твоєї участі в кампанії.

Більше 2 мільонів українців віддають перевагу рослинній їжі

– такі результати дослідів нашої дослідницької групи.

Для чого все більше людей приймає рішення обмежити споживання м’яса, молочних виробів та яєць?

В здоровому тілі здоровий дух

Все більшою популярністю користуються рослинні страви, так як вони є базою здорового та раціонального харчування.

Для тих, хто хоче завжди бути у формі

Страви рослинної кухні завжди менш калорійні і легші для травлення. Тому найкраще підходять тим, хто дбає про свій зовнішній вигляд.

Просто смачно

Вегетаріанські страви переповненні смаками і кольорами, тому зможуть задовільнити навіть самих вимогливих.

Допоможемо планеті

Виробництво м’ясних виробів є неекономічними та неекологічним. Рослинні страви – то ідеальна альтернатива для тих, хто дбає про нашу планету

Для чого варто впроваджувати рослинні страви?

Дієта для всіх

Веганська їжа є базовим елементом більшості видів дієт ( веганської, вегетаріанської, низькокалорійної, для легкого травлення). Рослинна дієта – здорова і смачна.

Мільйон веганів і вегетаріанців

В Україні білше 2 мільонів вегетаріанців та веганів, і їх кількість постійно зростає! Якщо в групі знайомих хоча б одна або дві особи на рослинній дієті, то ціла група вибере заклад, де кожен зможе знайти щось для себе.

Впливові споживачі

Вегани – то важлива група споживачів, які із задоволенням діляться інформацією про місця, які відвідують і продукти, які купують. Завдяки чому у своєму оточенні являються авторитетами в справах здорового харчування та екології.

Веганізм та вегетаріанство все частіше стають не лише дієтою, а способом життя. Це своєрідний вид світогляду, який з часом все поглиблюється. Люди із зацікавленням куштують щось нове і, дійсно, хочуть харчуватись смачно і здорово. Аурелія Саважиньска , директор Палацу в Пакославію

 

Зв’яжись з нами і отримай більше інформації

Дізнайся як твій заклад може скористатися послугами з впровадження рослинних страв до меню

Якщо твій ресторан ще не пропонує страв рослинної кухні, то маєш можливість це змінити. Наші волонтери зв’яжуться з Тобою, щоб поділитись головними засадами нашої кампанії, а також перевагами саме для Тебе. Якщо буде потрібно, то допоможуть при створенні концепції нових рослинних страв.

Якщо знаходишся в процесі впровадження або вже маєш рослинні страви, то поінформуй нас про це і ми з задоволенням розповсюдимо цю інформацію

Зв'яжіться з нами