Дійте.
Будьте частиною змін.

Ефективність нашої роботи залежить від вашої підтримки.
Допоможіть нам змінити долю тварин!

ВОЛОНТЕРСТВО

Долучайтеся до волонтерської команди

Волонтерська команда надважлива для функціонування організації та зоозахисної роботи. Наші волонтери та волонтерки допомагають проводити дослідження та писати статті, створюють контент для соціальних мереж, долучаються до проведення офлайн заходів, фільмують лекції та інтерв’ю, а також постійно отримують нові знання, аби зрештою стати потужним голосом фермерських тварин.

ЗАХОДИ

Організовуйте заходи для допомоги тваринам

Організація благодійних заходів — це можливість привернути увагу до проблем добробуту сільськогосподарських тварин і зібрати кошти на ефективну зоозахисну роботу. Будь-яку можливість слід використовувати з користю: прочитати лекцію про зоозахист в університеті, провести майстер-клас з приготування рослинних страв в ресторані, організувати благодійний марафон чи тату-фестиваль.

ДОКУМЕНТУВАННЯ

Допоможіть нам показати реалії утримання тварин на фермах

Якщо ви стали свідками жорстокого поводження з сільськогосподарськими тваринами, спробуйте це зафільмувати та обов’язково надішліть нам відео чи фотографії (це можна зробити анонімно). Ми прагнемо продемонструвати правдиві умови тваринництва на промислових фермах України, тож публікуємо аудіовізуальні записи, що показують ці місця.

ХАРЧУВАННЯ

Зменште споживання м’яса, молочних продуктів та яєць

Згідно з експертами, збалансоване та різноманітне рослинне харчування підходить для людей на всіх етапах життя, допомагає в профілактиці та лікуванні хронічних захворювань, а також є екологічнішим та етичнішим. Заміна лише кількох порцій м’яса на тиждень рослинними альтернативами чи перехід на рослинне молоко мають значення. Дізнавайтеся більше про рослинний раціон на нашому сайті UA Plant-Based.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація