Дій.
Будь частиною змін.

Наші дії залежать від вашої підтримки.
Допоможіть нам змінити долю тварин

ЯК ЩЕ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ?

Організуйте заходи з вигодою

Організуйте захід для допомоги тваринам

Організація заходу або благодійного заходу – прекрасна можливість сприяти підтримці тварин, в той час як збір коштів повинен проходити заради благополуччя тварин. З деякою винахідливістю будь-яке місце може бути хорошим місцем для події. Є незліченні можливості: школи, університети, кафе, денні офіси, ресторани або концертні зали.

Документування

Допоможи нам показати реальну картину розведення тварин в Україні

Якщо ви коли-небудь стаєте свідком жорстокого поводження з тваринами, не ігноруйте його. Спробуйте задокументувати те, що ви бачили, і відправити нам відео або фотографії. Місія нашої асоціації – представити фактичні умови тваринництва на фабричних фермах в Україні – ось чому ми хочемо публікувати аудіовізуальні записи, що показують ці місця.

Їжте з співчуттям

Зменшіть споживання м’яса, яєць і молока

Перебуваючи на веганській дієті, ви можете щорічно врятувати близько 30 тварин. Через десять років їх буде 300. Скільки ви могли б врятувати за все життя? Навіть якщо ви не вегетаріанець, зменшуючи споживання м’яса, яєць і молока, ви все одно будете рятувати тварин від страждань.

Відвідайте сторінку нашої Кампанії Веган Челендж, щоб дізнатися, як, легким способом, ви можете ввести більше рослинної їжі в свій раціон.

Слідуй за нами

Будь в курсі подій!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Європейська організація

Animal Charity Evaluators