Дійте.
Будьте частиною змін.

Ефективність нашої роботи залежить від вашої підтримки.
Допоможіть нам змінити долю тварин!

ЩОМІСЯЧНА ПОЖЕРТВА

Налаштуйте щомісячну пожертву нашій організації

Фінансова надважлива для функціонування організації та зоозахисної роботи. Щомісячна пожертва дає нам можливість планувати свої дії наперед і накопичувати ресурси для кампаній, що потребують великих витрат. Кожна ваша гривня буде використана найбільш ефективним чином, і ми щороку прозоро звітуємо про свою фінансову ситуацію.

ЗАХОДИ

Організовуйте заходи для допомоги тваринам

Організація благодійних заходів — це можливість привернути увагу до проблем добробуту сільськогосподарських тварин і зібрати кошти на ефективну зоозахисну роботу. Будь-яку можливість слід використовувати з користю: прочитати лекцію про зоозахист в університеті, провести майстер-клас з приготування рослинних страв в ресторані, організувати благодійний марафон чи тату-фестиваль.

ДОКУМЕНТУВАННЯ

Допоможіть нам показати реалії утримання тварин на фермах

Якщо ви стали свідками жорстокого поводження з сільськогосподарськими тваринами, спробуйте це зафільмувати та обов’язково надішліть нам відео чи фотографії (це можна зробити анонімно). Ми прагнемо продемонструвати правдиві умови тваринництва на промислових фермах України, тож публікуємо аудіовізуальні записи, що показують ці місця.

ХАРЧУВАННЯ

Зменште споживання м’яса, молочних продуктів та яєць

Згідно з експертами, збалансоване та різноманітне рослинне харчування підходить для людей на всіх етапах життя, допомагає в профілактиці та лікуванні хронічних захворювань, а також є екологічнішим та етичнішим. Заміна лише кількох порцій м’яса на тиждень рослинними альтернативами чи перехід на рослинне молоко мають значення. А безплатна програма Plant-Based Challenge допоможе вам розібратися в усіх нюансах рослинної нутриціології та дізнатися більше про наявні в Україні альтернативи продуктів тваринного походження.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація