Веган Челендж

Це проект, метою котрого є популяризація веганства, а також поширення знань про рослинне харчування серед населення України.

Веган Челендж

Першого числа кожного місяця починається новий раунд Веган Челенджу, котрий триває 22 дні. Вся активність відбувається в закритій Facebook-групі, завдяки чому учасники перебувають у безпечній та позитивній атмосфері. Протягом Челенджу, учасники отримують корисну інформацію про веганське харчування, пробують нові рослинні рецепти, дізнаються про різноманітні веганські лайфхаки, а головне - мають можливість спілкуватися з однодумцями та з командою досвідчених веганів-менторів. Окрім того, кожен учасник має можливість отримати персонального ментора, котрому можна задавати будь-які питання на його/її експертні теми. Нарешті, протягом Челенджу учасникам пропонують участь у різних розіграшах, з можливістю виграти веганські смаколики чи сертифікати.

Детальніше про проект:

veganchallenge.com.ua →

Переваги проекту

Позитивна та безпечна атмосфера

Знайомство з однодумцями

Розіграші веганських смаколиків

Спілкування з досвідченими веганами

Швидкі відповіді на ваші питання

І все це абсолютно безкоштовно!

Чому веганство

Користь для здоров’я

Україна лідирує у рейтингу смертності від серцево-судинних захворювань, викликаних неправильним харчуванням. Натомість раціон, заснований на цільних рослинних продуктах, має виключно позитивний вплив на здоров’я людини та допомагає в профілактиці та лікуванні певних хронічних захворювань.

Користь для інших людей

Вже зараз близько мільярда людей на планеті голодують, але населення Землі продовжує зростати, отже зовсім скоро прогодувати всіх буде надзвичайно складно. Більшість їстівних рослин вирощують на корм свійським тваринам, що є нераціональним використанням ресурсів. Вживання рослинних продуктів без посередника у вигляді тварин може бути одним із рішень цієї проблеми.

Користь для навколишнього середовища

Вирощування рослинних продуктів є набагато екологічнішим, адже воно вимагає менше води та землі, а також призводить до меншого забруднення навколишнього середовища. Як наслідок, воно має менший негативний вплив на біорізноманіття планети та на зміну клімату.

Етичне ставлення до тварин

Практики поводження з тваринами, котрі використовують для виробництва м’яса, молока та яєць, є максимально неетичними. Відмова від вживання продуктів тваринного походження - це також відмова приймати участь у жорстокій індустрії, в котрій живих створінь порівнюють з бездушними предметами.

Духовна складова

Нарешті, багато людей відмовляються від продуктів тваринного походження через духовні причини. Це може бути релігійна віра, духовне очищення чи просто небажання споживати продукти, сповнені стражданнями живих істот.

…належним чином сплановані вегетаріанські, в тому числі веганська, дієти є здоровими, поживними і можуть забезпечити переваги для здоров’я у профілактиці та лікуванні певних захворювань. Ці дієти підходять для людей на всіх етапах життєвого циклу, в тому числі жінкам під час вагітності і лактації, немовлятам, дітям, підліткам, людям похилого віку, а також спортсменам. — Позиція Академії харчування та дієтології США стосовно вегетаріанських дієт

 

Слідкуй за новинами нашого проекту

Будь в курсі подій!

Приєднуйся до людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.