30 серпня 2021

АКЦІЯ ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ПРИПИНЕННЯ СПЕШИСИЗМУ

У суботу, 28 серпня, у Львові, пройшла акція до Всесвітнього Дня Припинення Спешисизму (World Day for the End of Speciesism), яка мала на меті привернути увагу до проблеми дискримінації окремих видів та показати людям, що таке спешисизм і в чому його проблематика.

Акція-перформенс відбулася 28 серпня на площі Ринок. Організатор події: Міжнародна зоозахисна ГО «Відкриті клітки Україна».

Адже, напередодні Всесвітнього Дня Припинення Спешисизму активісти ГО «Відкриті клітки Україна» спитали людей на вулицях Львова, Києва, Одеси та Івано-Франківська про те, чи знають вони що таке «спешисизм». А що з цього вийшло, дивіться тут.

Спешисизм означає дискримінацію за видовою ознакою, тобто за приналежністю (чи не приналежністю) до певного біологічного виду (так само як расизм — дискримінація за расовою ознакою або ейджизм — за віком). Недискримінаційний підхід, відповідно, базується на зважуванні інтересів усіх на одній шкалі, без довільної дискримінації, — незалежно від віку, раси, статі та виду, а також інтелекту, краси, сили, соціального статусу та будь-чого іншого.

«Для багатьох з нас тестування косметики на тваринах, цирк з тваринами, хутряний одяг, вживання фуа-гра — вже неприпустимі, бо означають невиправдану жорстокість щодо тварин. Ми ж розуміємо, що жодна жива істота не повинна страждати лише заради задоволення людини, незалежно від її виду. Чи залежно?» — закликає задуматись голова ГО «Відкриті клітки Україна» Катерина Бєлкіна.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація