30 вересня 2021

КІНОПОКАЗ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО ФІЛЬМУ «НОРКОТРАФІК» ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ ТВАРИН

У неділю, напередодні Всесвітнього дня тварин, у Києві відбудеться кінопоказ документального фільму «Норкотрафік» знятого активістами ГО «Відкриті клітки Україна» та кампанії ХутроOFF.

Показ відбудеться 3 жовтня, у неділю, о 17.00 за адресою: вул. Жилянська, 97, Event Hall Signal. Мета проведення: показати, що зоозахист в Україні потрібен та привернути увагу до проблем промислового тваринництва, зокрема виробництва хутра. Організатори події: ГО «Відкриті клітки Україна».

Перед показом своїм досвідом про роботу на фермі поділиться активіст Відкритих кліток Євген, який кілька місяців працював на найбільшій фермі Польщі та учасниця знімальної групи «Норкотрафіка» Валерія.

«Виробництво хутра — жорстока традиція, яку давно пора залишити у минулому. І ми символічно вирішили показати фільм про хутрову індустрію в Україні в День тварин, бо, справді, умови життя тварин на фермі жахливі. Але згубний вплив хутро має не лише на тварин, але й на здоров’я людей, водойми та повітря, тобто на Планету вцілому» — розповідає активістка ГО «Відкриті клітки Україна» Андріана Федевич.

4 жовтня відзначається Всесвітній день тварин — міжнародний день, спрямований на привернення уваги людства до прав тварин та їхнього добробуту. Мова тут не лише про домашніх котиків та песиків і суть святкування те в тому, щоб побалувати улюбленців чимось смачненьким. Цей день створений, для того, щоб привернути увагу до проблем набагато глибших. Таких як промислове тваринництво, зв’язок жорстокого поводження з тваринами та злочинами проти людей, скорочення біорізноманіття та зникнення видів.

Посилання на подію: https://www.facebook.com/events/s/%D0%BA%D1%96%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%B7-%D0%B4%D0%BE%D0%BA%D1%83%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%84%D1%96%D0%BB%D1%8C/373375621160848/

Відео про те, як знайти локацію: https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=8872UKPkMFo&t=17s

ВАЖЛИВО! Київ перейшов у жовту карантинну зону. У зв’язку з цим захід дозволено відвідувати лише особам з жовтим чи зеленим паспортом вакцинації або дійсним ПЛР-тестом.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація