15 листопада 2022

ПЕРША В УКРАЇНІ ВИСТАВКА КАРТИН, ЗГЕНЕРОВАНИХ ШТУЧНИМ ІНТЕЛЕКТОМ, ЇДЕ ДО ЛЬВОВА

ГО «Відкриті клітки Україна» організували першу в Україні виставку зображень тварин, що були згенеровані штучним інтелектом. Виставка під назвою «Тварини очима машини» уже пройшла у столиці, а з 16 по 30 листопада проходитиме у Львові. Герої робіт — тварини, чиї життя, емоції, біль люди не помічають. Бо, на жаль, абсолютна більшість хребетних тварин у сучасному світі — ресурс.

«Нам стало цікаво, чи зможе штучний інтелект зобразити те, що ми вперто не помічаємо — особистість окремо взятої фермерської тварини, її характер, красу, унікальність. Портрети, які згенерувала нейромережа за нашими запитами, вразили нас глибиною, — ділиться координатор виставки, активіст ГО «Відкриті клітки Україна» Вячеслав Кот, — і ми вирішили поділитись з усіма цими роботами».

Варто зазначити, що кожна картина цієї виставки — унікальна. Всі вони згенеровані активістами ГО «Відкриті клітки Україна» за допомогою нейромережі Midjourney і надруковані на полотні в єдиному екземплярі. Midjourney — це, по суті, бот на основі штучного інтелекту, який створює картини за текстовим запитом.

Усі виставлені роботи продаються. Виручені кошти підуть на закупку рослинних продуктів спільно з ГО «Львівська веганська кухня» для відправки військовим, які не вживають м’яса.

Виставку можна оглянути щодня (крім понеділків) з 16 по 30 листопада у Львівському палаці мистецтв (1 поверх) за адресою Коперника, 17. Години роботи виставкового комплексу з 11.00 до 18.00.

19 листопада ГО «Відкриті клітки Україна» разом з ГО «Львівська веганська кухня» проведуть презентацію виставки. Під час події можна буде поспілкуватись з представниками та представницями організацій, більше дізнатись про їхню діяльність та виставку, побачити на власні очі продукти, на які організації збирають кошти, а також за донат поласувати гостинцями від команди Львівської веганської кухні. Презентація триватиме з 14.00 до 18.00.

Детальніше про виставку тут.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація