10 травня 2023

БЕЗПЛАТНА ДЕГУСТАЦІЯ РОСЛИННИХ БУРГЕРІВ У ЛЬВІВСЬКІЙ КАВ’ЯРНІ MITTE

З 12 по 14 травня 2023 року проєкт UA Plant-Based проводить безплатну дегустацію веганських бургерів у львівській кав’ярні Mitte. Щоб спробувати бургер, потрібно просто замовити будь-яку страву або напій у закладі.

Виробництво м’яса та молока спричиняє втрату біорізноманіття, забруднює води та ґрунти, спричиняє надвисокі викиди парникових газів. Тож споживання меншої кількості м’яса є одним із найпотужніших способів захистити планету та як свійських, так і диких тварин. Рослинні альтернативи дозволяють не лише насолоджуватися улюбленими стравами, а й використовують приблизно на 75% менше води та на 95% менше землі, ніж м’ясна промисловість.

Під час дегустації відвідувачі кав’ярні Mitte познайомляться з німецьким виробником рослинного сиру Bedda та з українським виробником Eat me at, що виготовляє рослинний фарш, збагачений протеїном і вітамінами. За своїми смаковими характеристиками веганський бургер нічим не поступиться звичайному. UA Plant-Based запрошує впевнитися у цьому тих, хто ще не знайомий із рослинними альтернативами.

Адреса: місто Львів, вул. Княгині Ольги, 98Б
Час: 12-14 травня 2023, щодня з 15:00 до 18:00

Посилання на подію: https://fb.me/e/6sVdGskv6

Про кампанію UA Plant-Based. UA Plant-Based є неприбутковою організацією, що розвиває ринок рослинних альтернатив та популяризує рослинне харчування в Україні. Метою UA Plant-Based є підтримка виробників, мереж роздрібної торгівлі та закладів, що мають у своєму асортименті рослинні позиції чи бажають розвиватися у цьому напрямку.

Вподобайте нас у соцмережах

Дізнавайтеся все про нашу роботу!

Приєднуйся до 473 людей, яким не байдужа доля тварин на фермах.

Відкриті клітки

Зоозахисна організація